Muziek & Theater

  • U bent hier:
  • Home
  • Muziek & Theater

Zondag 17 december

Stadhuisplein

13.00 - 13.30 Elijah
13.45 - 14.15 Elijah
14.30 - 15.00 Elijah
15.15 - 15.45 Elijah
15.45 - 16.30 Change Over
16.30 - 17.30 Christmas sing-a-long!

Lange Gelderse Kade

13.00 - 13.30 Greenfield
13.30 - 14.00 Maze Voices
14.00 - 14.30 Greenfield
14.30 - 15.00 Maze Voices
15.00 - 15.30 Greenfield
15.30 - 16.00 Maze Voices
16.00 - 16.30 Greenfield
16.30 - 17.00 Maze Voices
17.00 - 17.30 Greenfield
17.30 - 18.00 Maze Voices

Grotekerkstuin

13.00 - 13.30 Peter Laros & Op de foto met de Kerstman
13.30 - 14.00 Theater van de droom
14.00 - 14.30 Peter Laros & Op de foto met de Kerstman
14.30 - 15.00 Theater van de droom
15.00 - 15.30 Peter Laros & Op de foto met de Kerstman
15.30 - 16.00 Theater van de droom
16.00 - 16.30 Peter Laros & Op de foto met de Kerstman
16.30 - 17.00 Theater van de droom
17.00 - 17.30 Peter Laros & Op de foto met de Kerstman
17.30 - 18.00 Theater van de droom

Aardappelmarkt

13.00 - 13.30 The Wanderers
13.30 - 14.00 Freddy Koridon
14.00 - 14.30 The Wanderers
14.30 - 15.00 Freddy Koridon
15.00 - 15.30 The Wanderers
15.30 - 16.00 Freddy Koridon
16.00 - 16.30 The Wanderers
16.30 - 17.00 Freddy Koridon
17.00 - 17.30 The Wanderers
17.30 - 18.00 Freddy Koridon

Grote Markt

13.00 - 18.00 Kunst, antiek en meer

De Waag

13.00 - 18.00 Kerstcircus

Nieuwe Haven

13.00 - 18.00 Magic Charleston Dickens

Hoek Grotekerkstuin / Lange Gelderse Kade

13.00 - 13.30 De Nautilus
13.30 - 14.00 Piece of Cake Kerstband
14.00 - 14.30 De Nautilus
14.30 - 15.00 Piece of Cake Kerstband
15.00 - 15.30 De Nautilus
15.30 - 16.00 Piece of Cake Kerstband
16.00 - 16.30 De Nautilus
16.30 - 17.00 Piece of Cake Kerstband
17.00 - 17.30 De Nautilus
17.30 - 18.00 Piece of Cake Kerstband

Leuvebrug

13.00 - 13.30 The High Society Jazzband
13.30 - 14.00 Het Gezellige Draaiorgel
14.00 - 14.30 The High Society Jazzband
14.30 - 15.00 Het Gezellige Draaiorgel
15.00 - 15.30 The High Society Jazzband
15.30 - 16.00 Het Gezellige Draaiorgel
16.00 - 16.30 The High Society Jazzband
16.30 - 17.00 Het Gezellige Draaiorgel
17.00 - 17.30 The High Society Jazzband
17.30 - 18.00 Het Gezellige Draaiorgel

Pelserbrug

13.00 - 13.30 Light Up Your Banjo
13.30 - 14.00 Denise Marie & Marcel Koster
14.00 - 14.30 Light Up Your Banjo
14.30 - 15.00 Denise Marie & Marcel Koster
15.00 - 15.30 Light Up Your Banjo
15.30 - 16.00 Denise Marie & Marcel Koster
16.00 - 16.30 Light Up Your Banjo
16.30 - 17.00 Denise Marie & Marcel Koster
17.00 - 17.30 Light Up Your Banjo
17.30 - 18.00 Denise Marie & Marcel Koster

Visbrug

13.00 - 13.30 Hans Jus d'Orange
13.30 - 14.00 Barnyard Tea XL
14.00 - 14.30 Hans Jus d'Orange
14.30 - 15.00 Barnyard Tea XL
15.00 - 15.30 Hans Jus d'Orange
15.30 - 16.00 Barnyard Tea XL
16.00 - 16.30 Hans Jus d'Orange
16.30 - 17.00 Barnyard Tea XL
17.00 - 17.30 Hans Jus d'Orange
17.30 - 18.00 Barnyard Tea XL

Grotekerksbuurt, Groenmarkt en Voorstraat West

13.00 - 18.00 Doorlopende optredens van: BRASSociety - Pimpel - De Merweboertjes - Orgeldraaier Hiddo van Os