Muziek & Theater

  • U bent hier:
  • Home
  • Muziek & Theater

Zaterdag 16 december

Stadhuisplein

11.00 - 11.30 United By Music
11.30 - 12.00 VHA - Kids Choir
12.00 - 12.30 United By Music
12.30 - 13.00 VHA - Kids Choir
13.00 - 13.30 United By Music
13.30 - 14.00 VHA - Heart & Soul Choir
14.00 - 14.30 United By Music
14.30 - 15.00 VHA - Heart & Soul Choir
15.30 - 16.00 Bijlmer Steelband
16.15 - 16.45 Bijlmer Steelband
17.00 - 17.30 Bijlmer Steelband
17.45 - 18.15 Bijlmer Steelband
18.30 - 19.00 Bijlmer Steelband
20.00 - 20.45 Christmas sing-a-long!

Lange Gelderse Kade

11.30 - 12.00 The Wanderers
12.00 - 12.30 The Busquito's
12.30 - 13.00 The Wanderers
13.00 - 13.30 The Busquito's
13.30 - 14.00 The Wanderers
14.00 - 14.30 The Busquito's
14.30 - 15.00 The Wanderers
15.00 - 15.30 The Busquito's
15.30 - 16.00 The Wanderers
16.00 - 16.30 The Busquito's
16.30 - 17.30 King Charles & The Rubinators
18.30 - 21.00 Drechtstad Muziek Vereniging

Grotekerkstuin

11.30 - 12.00 Peter Laros & Op de foto met de Kerstman
12.00 - 12.30 Theater van de droom
12.45 - 13.15 Peter Laros & Op de foto met de Kerstman
13.15 - 13.45 Theater van de droom
14.00 - 14.30 Peter Laros & Op de foto met de Kerstman
14.30 - 15.00 Theater van de droom
15.15 - 15.45 Peter Laros & Op de foto met de Kerstman
15.45 - 16.15 Theater van de droom
16.30 - 17.00 Peter Laros & Op de foto met de Kerstman
17.00 - 17.30 Theater van de droom
18.30 - 19.00 Peter Laros & Op de foto met de Kerstman
19.00 - 19.30 Theater van de droom
19.45 - 20.15 Peter Laros & Op de foto met de Kerstman
20.15 - 20.45 Theater van de droom

Aardappelmarkt

11.00 - 12.00 La Luna
12.00 - 12.30 Barnyard Tea XL
12.30 - 13.00 La Luna
13.00 - 13.30 Barnyard Tea XL
13.30 - 14.00 La Luna
14.00 - 14.30 Barnyard Tea XL
14.30 - 15.00 Barnyard Tea XL
15.45 - 16.15 Barnyard Tea XL
16.45 - 17.15 Barnyard Tea XL
18.30 - 19.00 King Charles & The Rubinators
19.30 - 20.00 King Charles & The Rubinators
20.30 - 21.00 King Charles & The Rubinators

Grote Markt

11.00 - 21.00 Kunst, antiek en meer

De Waag

11.00 - 21.00 Kerstcircus

Nieuwe Haven

11.00 - 21.00 Doorlopende optredens van: El Kapstok - Cold Turkey - Het Gezellige Draaiorgel - Magic Charleston Dickens

Hoek Grotekerkstuin / Lange Gelderse Kade

11.00 - 11.30 Greenfield
11.30 - 12.00 Magic Charleston Dickens
12.00 - 12.30 Greenfield
12.30 - 13.00 Magic Charleston Dickens
13.00 - 13.30 Greenfield
13.30 - 14.00 Magic Charleston Dickens
14.00 - 14.30 Greenfield
14.30 - 15.00 Magic Charleston Dickens
15.00 - 15.30 Greenfield
15.30 - 16.00 Magic Charleston Dickens
16.00 - 16.30 Greenfield
16.30 - 21.00 Mc Dixie Light

Leuvebrug

11.00 - 11.45 Piece of Cake Kerstband
12.00 - 12.45 Piece of Cake Kerstband
13.00 - 13.45 Piece of Cake Kerstband
14.00 - 14.45 Piece of Cake Kerstband
15.00 - 15.45 Piece of Cake Kerstband
16.00 - 16.30 Light Up Your Banjo
16.45 - 17.15 Light Up Your Banjo
17.30 - 18.00 Light Up Your Banjo
18.45 - 19.15 Barnyard Tea XL
19.15 - 19.45 Light Up Your Banjo
19.45 - 20.15 Barnyard Tea XL
20.15 - 20.45 Light Up Your Banjo

Pelserbrug

11.00 - 11.30 Nelce Draaiorgel
11.30 - 12.00 Hans jus d'Orange
12.00 - 12.30 Nelce Draaiorgel
12.30 - 13.00 Hans jus d'Orange
13.00 - 13.30 Nelce Draaiorgel
13.45 - 14.15 Hans jus d'Orange
14.30 - 15.00 Nelce Draaiorgel
15.00 - 15.30 Hans jus d'Orange
15.30 - 16.00 Nelce Draaiorgel
16.00 - 16.30 Hans jus d'Orange
16.30 - 17.00 Saxuo
17.00 - 17.30 Hans jus d'Orange
17.30 - 18.00 Saxuo
18.30 - 19.00 Hans jus d'Orange
19.00 - 19.30 Saxuo
19.30 - 20.00 Hans jus d'Orange
20.00 - 20.30 Saxuo
20.30 - 21.00 Hans jus d'Orange

Visbrug

11.00 - 11.30 The High Society Jazzband
11.30 - 12.00 Denise Marie & Marcel Koster
12.00 - 12.30 The High Society Jazzband
12.30 - 13.00 Denise Marie & Marcel Koster
13.00 - 13.30 The High Society Jazzband
13.30 - 14.00 Denise Marie & Marcel Koster
14.00 - 14.30 The High Society Jazzband
14.30 - 15.00 Denise Marie & Marcel Koster
15.00 - 15.30 The High Society Jazzband
15.30 - 16.00 Altena Jazz Band
16.00 - 16.30 The High Society Jazzband
16.30 - 17.00 Altena Jazz Band
17.00 - 17.30 The High Society Jazzband
17.30 - 18.00 Altena Jazz Band
18.30 - 19.00 The High Society Jazzband
19.00 - 19.30 Altena Jazz Band
19.30 - 20.00 The High Society Jazzband
20.00 - 20.30 Altena Jazz Band
20.30 - 21.00 The High Society Jazzband

Grotekerksbuurt, Groenmarkt en Voorstraat West

11.00 - 21.00 Doorlopende optredens van: De Balkunstenaar - De Merweboertjes - Orgeldraaier Hiddo van Os - BRASSociety